mgr fizjoterapii BARTOSZ BURZYŃSKI - Fizjoterapia

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Zajmuję się rehabilitacją i fizjoterapią w Szpitalu MSW w Poznaniu oraz prywatnym gabinecie w Luboniu. Dzięki dużemu doświadczeniu i regularnemu uczestnictwu w kongresach i kursach specjalizacyjnych jestem w stanie pomóc pacjentom, korzystając z najnowszych metod rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych, w oparciu o aktualne doniesienia naukowe.

Dodatkowo uczestniczyłem w szeregu kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe w zakresie:

  • PNF
  • FDM
  • koncepcji Medycyny Ortopedycznej wg dr Jams'a Cyriax'a
  • MASAŻ GŁĘBOKI
  • KONCEPCJA TERAPII OBRZĘKOWEJ
  • TAPING REHABILITACYJNY
  • KINESIOLOGY TAPING
  • McKENZIE
  • WSPÓŁCZESNE METODY DIAGNOZY I LECZENIA TKANEK MIĘKKICH wg dr J. Ciechomskiego
  • CZYTANIE I ANALIZA ZDJĘĆ RTG

Dzięki kursom i konferencjom nieustannie podnoszę własne kwalifikacje i tym samym mogę świadczyć usługi medyczne różnego rodzaju, składające się na skuteczną rehabilitację. Oferuję Państwu leczenie wszelkich dysfunkcji układu ruchu, w tym zabiegi fizykalne, masaż oraz wiele innych specjalistycznych metod rehabilitacyjnych. Ze względu na zróżnicowane kompetencje mogę zaproponować Państwu taki sposób leczenia, które najlepiej odpowiadać będzie Państwa potrzebom i wymaganiom.

Profesjonalna fizjoterapia – indywidualne podejście do pacjenta

Każdy pacjent to nie tyle indywidualny przypadek, ile raczej człowiek borykający się z określonymi trudnościami. Całościowe traktowanie pacjenta – jego schorzenia, osobowości i potrzeb – pozwala na właściwą diagnozę i wybór odpowiedniej metody leczenia. Istotą wywiadu jest szczegółowa rozmowa, której celem jest poznanie przypadłości i oczekiwań pacjenta. Odpowiednia komunikacja stanowi podstawę efektywnego leczenia – umożliwia ona bowiem wymianę potrzebnych informacji między fizjoterapeutą a pacjentem. Tym samym pacjent może wyrazić własne wątpliwości, dotyczące procesu przywrócenia sprawności fizycznej, fizjoterapeuta zaś może ustalić plan terapii uwzględniający te wątpliwości. Indywidualne podejście do pacjenta sprawi, że fizjoterapia zakończy się sukcesem w postaci całkowitego powrotu do zdrowia.

Fizjoterapia w bogato wyposażonym gabinecie i nie tylko

W swoim gabinecie dysponuję profesjonalnym sprzętem medycznym, dzięki któremu fizjoterapia jest możliwie najbardziej efektywna. Wykorzystanie nowoczesnych urządzeń, takich jak szyna CPM na staw kolanowy i biodrowy czy wyciąg Sandersa na odcinek L-S kręgosłupa, przyczynia się do zwiększenia skuteczności rehabilitacji oraz skrócenia czasu leczenia. Co ważne, usługi medyczne świadczę nie tylko w gabinecie, ale także w domach pacjentów. W razie potrzeby podejmuję się wizyt domowych na terenie Poznania, Komornik i okolic. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę o kontakt – telefoniczny lub mailowy. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty.